Mecanic Masini Industriale

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top la nivel European specializata in producerea de capsule pentru medicamente cu fabrica situata in Bucuresti, Sector1, Sos. Chitilei, suntem in cautare de noi colegi cu experienta in mediul industrial pentru postul de Mecanic Masini Industriale.

Cerinte:

  • Studii de specialitate (Scoala Profesionala profil Mecanic sau Curs de Calificare);
  • Experienta pe un post similar – Mecanic/Reglor;
  • Dorinta de a invata noi echipamente si masini;
  • Disponibilitate la un program de lucru in ture;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 4.100 – 4.400 lei;
  • Tichete de Masa – 630 lei / luna;
  • Spor de noapte: 25%;
  • Asigurare Medicala Privata;
  • Asigurare de Viata;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Majorari salariale anuale cu minim rata inflatiei;
  • Perioada de training si induction asigurata si platita dupa angajare;

Program de Lucru:

  • Ture de 12h, interval 08:00 – 20:00 si 20:00 – 08:00 sau L-V, 1 schimb, interval 08:00 – 16:30;

TRANSPORT: ASIGURAT si GRATUIT din zona Sector, Bucurestii Noi, de la statia de metrou „1 MAI” si din Ploiesti

Responsabilitati:

  • Reglarea si recalibrarea masinilor alocate;
  • Supervizarea liniei de productie pentru functionarea echipamentelor in parametri normali;
  • Demontarea pieselor si curatarea acestora confom procedurilor specifice;
  • Intocmirea raportului activitatii de mentenanta la final de tura;
Domeniile: Farmaceutic Productie
Locațiile: Bucuresti Chitila
Nivelele de Studii: Calificat Minim Scoala Profesionala
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)