Agent Telesales

Agentia de recrutare Working4U isi mareste echipa!

  • Esti o persoana comunicativa, sociabila si iti place sa vorbesti la telefon?
  • Vrei sa lucrezi intr-un colectiv tanar, placut si motivat care sa iti asigure bazele unei cariere?
  • Daca da, atunci este posibil sa fii colegul de care avem nevoie!
  • Tu vii cu entuziasmul si dorinta de afirmare, iar restul te invatam noi!

Ce ne dorim de la tine:

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta in vanzari outbound sau orice rol similar;
  • Bune abilitati de operare PC;
  • Permis cat. B;
  • Cunostinte Limba Engleza – Nivel Avansat;
  • Adaptabilitate usoara si capacitate dezvoltata de acumulare cunostiinte noi;
  • Lucru in echipa;

Responsabilitatile rolului:

  • Identificarea si contactarea telefonica a potentialilor clienti targetati de companie conform obiectivelor lunare;
  • Prezentarea si promovarea telefonica a serviciilor oferite;
  • Identificarea telefonica a nevoilor clientilor;
  • Cresterea si actualizarea bazei de date de clienti prin actiuni proactive de contactare;
  • Administrarea portofoliului de clienti;

Program de lucru:

  • L-V, interval 09:00 – 17:00;

Pachet de beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata intern;
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Bonus de performanta in functie de realizarea obiectivelor;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul Resurselor Umane;

Daca esti interesat de acest rol si te consideri potrivit cerintelor postului asteptam cu nerabdare aplicarea ta cu un CV actualizat pentru a povesti mai multe in cadrul unei intalniri.

Domeniile: Call-Center/BPO Recrutare Resurse Umane Vanzari
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii