Agent Vanzari HoReCa

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanti distribuitori de produse congelate premium catre clienti din Retail si HoReCa la nivel national cu sediul situat in Stefanestii de Jos, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta in vanzarea de FMCG pentru rolul de Agent Vanzari pe zona Bucuresti-Ilfov.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta in vanzarea de FMCG catre clienti din HoReCa sau Retail;
  • Reprezinta un avantaj experienta in vanzarea de peste si fructe de mare;
  • Permis cat. B;
  • Bune abilitati de prospectare, comunicare si negociere;

Responsabilitati:

  • Gestionarea portofoliului de clienti existenti si consolidarea relatiei de business cu acestia;
  • Prospectarea pietei in scopul identificarii de noi oportunitati de dezvoltare;
  • Extinderea portofoliului de clienti;
  • Participarea la intalniri la sediul clientului;
  • Ofertare, negociere si contractare;
  • Urmarirea si incasarea in termen a creantelor;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Pachet salarial extrem de atractiv;
  • Comision lunar din vanzari;
  • Tichete de masa;
  • Abonament medical privat;
  • Laptop si telefon de serviciu;
  • Autoturism de serviciu full-time;
  • Perioada de training si induction asigurata;
  • Oportunitati reale de avansare;
Domeniile: Vanzari
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)