Ambalator Promotii

Pentru clientul nostru, companie romaneasca producatoare de produse de curatenie si igiena cu fabrica situata in Sectorul 3, Bucuresti, in zona FAUR poarta 4, suntem in cautarea unui nou coleg pentru postul de Ambalator Promotii.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Seriozitate;
  • Rezistenta la effort fizic;
  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj insa nu este obligatorie;

Responsabilitati:

  • Preluare produsului finit la capatul liniei de productie;
  • Ambalarea si etichetarea produselor conform promotiei;
  • Pastrarea curateniei la locul de munca;

Program de Lucru:

  • L-V, 2 schimburi, 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00;

Castig Mediu Lunar NET: 3.100-3.200 lei, compus din:

  • Salariu NET – 2.500 lei;
  • Tichete de Masa – 600 lei / luna;
  • Abonament Medical Privat;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Mediu de lucru placut;

Domeniile: Depozit Logistica Productie
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase