Asistent Manager

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanti distribuitori de produse congelate premium catre clienti din Retail si HoReCa la nivel national cu sediul situat in Stefanestii de Jos, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg pentru rolul de Asistent Manager.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Bune abilitati operare PC;
  • Dorinta de invatare si dezvoltare;
  • Adaptabilitate si atentie la detalii;
  • Reprezinta un avantaj experienta pe un rol similar;
  • Reprezinta un avantaj experienta in domeniul FMCG;

Responsabilitati:

  • Oferirea de suport in activitatea zilnica Managerului Comercial al companiei;
  • Comunicarea telefonica sau in scris cu clientii si furnizorii companiei;
  • Mentinerea legaturii si asigurarea unu bun flux de comunicare intre departamentele interne;
  • Transmiterea de informari privind promotii, creante, termene si preturi catre partenerii companiei;
  • Actualizarea permanenta a bazelor de date interne;
  • Pregatirea de rapoarte, situatii si prezentari pentru Managementul companiei;

Program de lucru:

  • Luni – Vineri, 08:00 – 17:00;

Pachet de beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Pachet salarial extrem de motivant;
  • Tichete de Masa;
  • Abonament medical privat;
  • Decont transport;
  • Perioada de training si induction asigurata;
  • Oportunitati reale de avansare;
Domeniile: Secretariat - Administrativ
Locațiile: Bucuresti Stefanestii de Jos
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii