Assistant Manager

Pentru clientul nostru, distribuitor exclusiv al unora dintre cele mai cunoscute brand-uri de parfumerie cu o prezenta de peste 25 de ani pe piata si cu sediul situat in Bucuresti, Sector, suntem in cautarea unei noi colege/unui nou coleg cu experienta pentru postul de Assistant Manager.

Cerințe:

  • Studii medii finalizate;
  • Cunostinte limba Engleza – Nivel Mediu;
  • Experienta pe o pozitie similara;
  • Cunoasterea pachetului Office (Word, Excel, Outlook);
  • Bune abilitati de comunicare, organizare si prioritizare;

Responsabilități:

  • Activitati de secretariat, receptie si protocol;
  • Directionare apeluri si corespondenta;
  • Tehnoredactarea de diverse materiale;
  • Programarea de intalniri si interviuri;
  • Mentinerea legaturii cu agentiile de turism pentru plecari si delegatii;
  • Actualizarea bazelor de date;

Program de lucru:

  • L-V, interval 08:00 – 17:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata dupa angajare;
  • Tichete de Masa;
  • Discount la produsele comercializate de companie;
  • Prime de Sarbatori;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru placut;
Domeniile: Customer support - Client service
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)