Confectioner Textile (cu/fara experienta)

Pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in productia de corzi elastice si plase pentru industria aeronautica si automotive, cu sediul situat in Magurele, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu/fara experienta pe postul de Confectioner Textile.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Dorinta de a invata;
  • Seriozitate;

Responsabilitati:

  • Invatarea operarii masinilor din sectie;
  • Coasere, finisare, taiere, rectificare produse, in functie de sectia repartizata;
  • Alimentarea masinilor cu materie prima si depozitarea produsului finit;

Program de lucru:

  • L-V, 2 schimburi, interval 06:00 – 14:30 / 12:15 – 20:45;

Transport:

  • ASIGURAT si GRATUIT din Malu Spart, Suseni, Bolintin-Vale, Tantava, Domnesti, Ciorogarla, Varteju si Bragadiru;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de instruire asigurata si platita;
  • Salariu NET: 1.900 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Ore suplimentare platite dublu;
  • Majorari salariale si bonus de performanta dupa perioada de invatare;
  • Prime de Sarbatori;
  • Majorari salariale anuale;
  • Abonament Medical Privat;
Domeniile: Confectii Productie
Locațiile: Bolintin Vale Bragadiru Bucuresti Ciorogarla Domnesti Magurele Malu Spart Suseni Tantava Varteju
Nivelele de Studii: Minim 8 clase