Contabil Junior

Pentru clientul nostru, distribuitor exclusiv al unora dintre cele mai cunoscute brand-uri de parfumerie cu o prezenta de peste 27 de ani pe piata din Romania si sediul situat in Bucuresti, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta pentru postul de Contabil Junior.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Calificare in domeniul contabilitatii;
  • Bune cunostinte de Microsoft Excel;
  • Experienta in utilizarea unui ERP;

Responsabilitati:

  • Procesarea comenzilor in format electronic;
  • Modificarea informatiilor produselor in sistem;
  • Intocmire NIR-uri;
  • Evidenta retururi;
  • Evidenta bonuri consum;
  • Creare de noi clienti si furnizori in ERP;
  • Inregistrarea de produse noi;
  • Facturare;
  • Procesare inventar si rapoarte de stoc;

Program de Lucru:

  • L-V, 09:00 – 18:00;

Pahet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata dupa angajare;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Abonament Medical Privat;
  • Liber zi de nastere;
  • Produse cadou;
Domeniile: Contabilitate
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Calificat Minim Studii Medii
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)