Contabil Senior

Pentru clientul nostru, companie romaneasca de renume, certificata international in controlul si inspectia de produse in diverse domenii de activitate, cu sedii pe intreg teritoriul tarii, suntem in cautarea unui nou coleg pentru postul de Contabil Senior la sediul central din Sectorul 1, Bucuresti.

Cerinte:

  • Studii superioare de specialitate;
  • Experienta pe un post similar;
  • Cunostinte Limba Engleza reprezinta un avantaj;
  • Permis cat. B reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Coordonarea activitatii Departamentului Financiar;
  • Intocmirea situatiilor financiar-contabile;
  • Gestionarea operatiunilor curente financiar-contabile;
  • Verificarea corectitudinii informatiilor inregistrate;

Program de lucru:

  • On-site, L-J – interval 08:00 – 16:30, V – interval 08:00 – 14:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata ulterior angajarii;
  • Tichete de Masa;
  • Bonusuri de performanta;
  • Spor de vechime;
  • Masina de serviciu pentru deplasari in interes de serviciu sau decont integral combustibil pentru deplasarile cu auto personal;
  • Transport asigurat si/sau decontat pentru persoanele care nu detin permis de conducere;

Domeniile: Contabilitate
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Executive (>10 ani) Senior (5-10 ani)