Controlor Calitate

Pentru clientul nostru, companie multinationala prezenta in peste 40 de tari cu activitate in domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in Sector 4, Bucuresti, suntem in cautare de noi colegi/colege pentru postul de Controlor Calitate.

Cerinte:

  • Minim 10 Clase finalizate;
  • Capacitatea de a interpreta un desen tehnic;
  • Cunostinte de baza operare PC;
  • Atentie la detalii;
  • Reprezinta un avantaj experienta pe un post similar;
  • Reprezinta un avantaj cunostinte privind utilizarea intstrumentelor uzuale de masura;
  • Dorinta de invatare;

Responsabilitati:

  • Efectuarea controlului vizual al calitatii pentru produsele finite;
  • Analizarea fisei tehnice pentru produsele verificate;
  • Efectuarea de control dimensional produs finit si materii prime;
  • Inregistrarea rezultatelor masuratorilor in SAP;
  • Raportarea neconformitatilor identificare;

Program de Lucru:

  • L-V, 3 schimburi, interval 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 06:00;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 2.860 lei primele 3 luni, 3.000 lei din a patra luna;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Bonus de productivitate: apx. 150 lei / luna;
  • Spor de Noapte – 25%;
  • Al 13-lea salariu;
  • Decont Transport in comun;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
  • 22 zile de concediu / an;
  • Mediu de lucru placut, intr-o fabrica cu dotari moderne;
Domeniile: Controlul calitatii Productie
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim 10 clase