Coordonator Productie Automotive (Bucuresti)

Pentru clientul nostru, companie multinationala producatoare de componente pentru Industria Automotive din Bucuresti, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in domeniu pentru rolul de Coordonator Productie.

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta pe un rol de coordonare intr-o fabrica de Automotive
  • Cunostinte Microsoft EXCEL
  • Limba Engleza – Nivel Mediu
  • Bune abilitati de coordonare
  • Cunostinte de SAP – reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Coordonarea activitatii de productie la nivel de fabrica
  • Planificarea productiei in conformitate cu comenzile punctuale din partea clientilor si forecast-ul anual
  • Urmarirea indicatorilor calitativi si cantitativi
  • Urmarirea stocului si comenzilor de produse finite, asigurarea cantitatilor necesare
  • Validarea instructiunilor tehnologice pentru fiecare etapa de productie
  • Coordonarea punerii in functiune a noilor echipamente
  • Asigurarea instruirii angajatilor cu privire la utilizarea corespunzatoare a echipamentelor
  • Realizarea de raporte privind productia sau problemele tehnice aparute
  • Participarea la analiza neconformitatilor
  • Actualizarea instructiunilor de lucru

Program de Lucru:

  • L-V, 08:00 – 17:00, cu flexibilitate

Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat
  • Pachet salarial motivant
  • Pachet financiar de relocare pentru candidatii din alte zone ale tarii
  • Tichete de masa
  • Bonus lunar de performanta
  • Prime de Sarbatori
  • Prima de vacanta
  • Decont transport
  • Al 13-lea salariu
  • Spor de fidelitate
  • Zile de concediu extra in functie de vechimea in munca
Domeniile: Automotive Productie
Locațiile: Bucuresti National Relocare
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)