Director Productie Automotive (Bucuresti)

Daca detii experienta in Industria Automotive, iar in momentul de fata ocupi un rol de coordonare, avem o oportunitate profesionala pe care dorim sa ti-o prezentam!

Working4U recruteaza un Director de Productie pentru o multinationala producatoare de componente pentru Industria Automotive prezenta in Romania cu sediul in Bucuresti si aflata in proces de dezvoltare a operatiunilor in plan local.

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice finalizate;
  • Experienta in coordonarea productiei intr-o fabrica de Automotive;
  • Limba Engleza – Nivel Avansat;
  • Cunostinte SAP reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Vei coordona activitatea de Productie la nivel de fabrica;
  • Vei planifica si urmari operatiunile fabricii in functie de forecast-ul anual primit de la clienti dar si comenzile punctuale;
  • Vei urmari constant indicatorii calitativi si cantitativi, fiind in permanent contact cu celelalte departamente din cadrul companiei (Achizitii, Calitate, Tehnic, Logistica, Vanzari);
  • Vei fi in permanenta la curent cu stocurile de produs finit si materii prime pentru a asigura cantitatile necesare indeplinirii cu succes a comenzilor in lucru;
  • Vei fi persoana care valideaza instructiunile tehnologice pentru fiecare etapa a procesului de productie, asigurandu-te ca personalul fabricii este corespunzator instruit;
  • Vei coordona punerea in functiune a noilor echipamente;
  • Vei realiza rapoarte privind productia, probleme tehnice intampinate si vei participa la analiza neconformitatilor;

Program de Lucru:

  • On-site, L-V, interval 08:00 – 17:00 cu o flexibilitate de apx. 2h;

Beneficii oferite:

  • Pachet salarial extrem de motivant;
  • Se asigura o prima de relocare la angajare pentru candidatii care nu locuiesc in prezent in Bucuresti;
  • Bonus de performanta lunar;
  • Al 13-lea salariu;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Decont Transport;
  • Spor de vechime;
  • Zile de C.O. extra in functie de vechimea totala in munca, incepand de la un minim de 22 zile / an;

Daca am reusit sa iti starnim interesul si consideri ca experienta ta profesionala s-ar plia acestui rol, te invitam sa aplici cu incredere la anuntul nostru, iar in cazul in care profilul tau va corespunde cerintelor clientului nostru te vom contacta pentru a discuta mai multe detalii.

Domeniile: Management Productie
Locațiile: Bucuresti National Relocare
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)