Director Productie

Pentru clientul nostru, companie multinationala prezenta in peste 40 de tari cu activitate in domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in orasul Popesti Leordeni, suntem in cautarea unui nou coleg pentru pozitia de Director Productie.

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta pe o pozitie similara de coordonare intr-o fabrica;
  • Cunostinte SAP;
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office;
  • Cunostinte Limba Engleza – Nivel Mediu;
  • Bune abilitati de coordonare;

Responsabilitati:

  • Coordonarea activitatii de productie la nivel de fabrica (50 persoane);
  • Planificarea productiei in conformitate cu planul stabilit si urmarirea indicatorilor calitativi si cantitativi;
  • Urmarirea stocului si comenzilor de produse finite, asigurarea cantitatilor necesare;
  • Validarea instructiunilor tehnologice pentru fiecare etapa de productie;
  • Coordonarea punerii in functiune a noilor echipamente;
  • Asigurarea instruirii angajatilor cu privire la utilizarea corespunzatoare a echipamentelor;
  • Realizarea de raporte privind productia sau problemele tehnice aparute;
  • Participarea la analiza neconformitatilor;
  • Actualizarea instructiunilor de lucru;

Program:

  • L-V, 08:00 – 17:00 – flexibil;

Beneficii:

  • Bonus lunar de productivitate si diminuare rebut;
  • Tihete da Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Decont Transport;
  • Al 13-lea Salariu;
  • Cursuri/training-uri de specializare in functie de nevoi;
Domeniile: Productie
Locațiile: Popesti-Leordeni
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)