Electrician Mentenanta

Pentru clientul nostru, companie multinationala prezenta in peste 40 de tari cu activitate in domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in Sector 4, Bucuresti, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Electrician Mentenanta.

Cerinte:

  • Studii tehnice de specialitate (Scoala Profesionala sau Curs de Specializare);
  • Experienta pe un post similar – Electrician/Electromecanic/Tehnician;
  • Experienta in lucrul cu echipamente si automatizari industriale;

Responsabilitati:

  • Inspectarea periodica a echipamentelor conform procedurilor de mentenanta preventiva;
  • Efectuarea reviziilor periodice la echipamentele din sectia de productie;
  • Interventii corective in cazul defectiunilor;
  • Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb;
  • Intocmirea raportului activitatii de mentenanta la final de tura;

Program de Lucru:

  • L-V, 3 schimburi, interval 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 06:00;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 4.400 – 4.700 lei;
  • Tichete de Masa: 500 lei / luna cu majorare la 630 lei / luna in Octombrie;
  • Bonus de productivitate: apx. 250 lei / luna;
  • Spor de Noapte – 25%;
  • Al 13-lea salariu;
  • Decont Transport in comun;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
  • 22 zile de concediu / an;
  • Mediu de lucru placut, intr-o fabrica cu dotari moderne;
Domeniile: Productie Tehnic
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Calificat Minim Scoala Profesionala