Electromecanic Intretinere

Pentru clientul nostru, companie romaneasca cu o vechime de peste 20 de ani specializata in distributia de produse naturiste cu punctul de lucru situati in localitatea Ciorogarla, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg pentru postul de Electromecanic.

Cerinte:

  • Scoala Profesionala sau Curs de Calificare – Electromecanic, Electrician, Electronist, etc.
  • Minima experienta pe un post similar;
  • Dorinta de a invata;

Responsabilitati:

  • Efectuarea mentenantei preventive si corective pentru instalatiile din cadrul depozitului (utilaje logistice, masini de ambalare, tablouri de distributie, instalatii de alimentare aer/apa, etc.)
  • Efectuarea de lucrari de intretinere pentru hala (corpuri de iluminat, scurtcircuite, prize);
  • Completarea raportului de activitate la final de tura;
  • Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb;
  • Comunicare cu restul echipei;

Program de Lucru:

  • L-V, 06:30 – 15:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de instruire asigurata dupa angajare;
  • Salariu NET: 4.000 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Ore Suplimentare platite dublu;
  • Masa de pranz asigurata;
  • Prime de Sarbatori;
  • Spor de Vechime;
  • Decont integral transport;

Domeniile: Logistica Productie Tehnic
Locațiile: Bucuresti Ciorogarla
Nivelele de Studii: Calificat Minim Scoala Profesionala