Electromecanic Mentenanta Industriala

Pentru clientul nostru, o cunoscuta companie romaneasca prezenta de peste 18 ani in piata, specializata in productia de alimente, cu sediul in zona Afumati, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta pe postul de Electromecanic Industrial.

Cerinte:

  • Studii tehnice de specialitate (Scoala Profesionala sau Curs de Specializare);
  • Experienta de luctu in mentenanta industriala;
  • Experienta in lucrul cu echipamente si automatizari industriale;

Responsabilitati:

  • Inspectarea periodica a echipamentelor conform procedurilor de mentenanta preventiva;
  • Efectuarea reviziilor periodice la echipamentele din sectia de productie;
  • Interventii corective in cazul defectiunilor;
  • Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb;
  • Intocmirea raportului activitatii de mentenanta la final de tura;

Program de Lucru:

  • 12/36, interval orar 08:00 – 20:00;

Transport:Decont combustibil pentru masina personala prin contract comodat;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
  • Salariu NET: 4.000 – 4.500 lei;
  • Tichete de Masa – 420 lei / luna;
  • Ore suplimentare platite 175% (daca este cazul);
  • 2 mese / zi;
  • Decont combustibil pentru masina personala prin contract comodat;

Domeniile: Productie Tehnic
Locațiile: Afumati Bucuresti Stefanestii de Jos Urziceni Voluntari
Nivelele de Studii: Calificat Minim Scoala Profesionala
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)