Electromecanic Mentenanta

Pentru clientul nostru, companie multinationala prezenta in peste 40 de tari cu activitate in domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in Sector 4, Bucuresti, suntem in cautarea unui nou coleg pentru postul de Electromecanic Mentenanta.

Cerinte:

  • Studii tehnice de specialitate (Scoala Profesionala sau Curs de Specializare);
  • Experienta pe un post similar – Electrician/Electromecanic/Tehnician;
  • Experienta in lucrul cu echipamente si automatizari industriale;

Responsabilitati:

  • Efectuarea reviziilor periodice pentru echipamentele din sectie alaturi de restul echipei de Mentenanta;
  • Oferirea de sprijin colegilor in cazul reparatiilor curente si capitale;
  • Verificarea instalatiilor electrice din fabrica si raportarea eventualelor neconformitati;
  • Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb;
  • Intocmirea raportului activitatii de mentenanta la final de tura;

Program de Lucru:

  • L-V, 3 schimburi, interval 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 06:00;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 4.000 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Bonus de productivitate: apx. 200 lei / luna;
  • Spor de Noapte – 25%;
  • Al 13-lea salariu;
  • Decont Transport in comun;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
  • 22 zile de concediu / an;
  • Mediu de lucru placut, intr-o fabrica cu dotari moderne;
Domeniile: Mentenanta Productie Tehnic
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Calificat Minim Scoala Profesionala