Evaluator

Pentru clientul nostru, companie romaneasca de renume, certificata international in controlul si inspectia de produse in diverse domenii de activitate, cu sedii pe intreg teritoriul tarii, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Evaluator la sediul central din Sectorul 1, Bucuresti.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Certificare ANEVAR EPI;
  • Certificare BM si EI reprezinta un avantaj;
  • Permis cat. B reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Participarea pe teren la evaluari si efectuarea constatarilor/masuratorilor necesare;
  • Intocmirea rapoartelor de evaluare;
  • Verificarea corectitudinii datelor;

Program de lucru:

  • On-site, L-J – interval 08:00 – 16:30, V – interval 08:00 – 14:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata ulterior angajarii;
  • Tichete de Masa;
  • Bonusuri de performanta;
  • Spor de vechime;
  • Masina de serviciu pentru deplasari in interes de serviciu sau decont integral combustibil pentru deplasarile cu auto personal;
  • Transport asigurat si/sau decontat pentru persoanele care nu detin permis de conducere;
  • Cursuri de instruire si dezvoltare;
  • Costurile reacredetarii ANEVAR acoprite de angajator;

Domeniile: Agricultura Customer support - Client service
Locațiile: Bucuresti Cluj Napoca Craiova Pitesti
Nivelele de Studii: Certificare ANEVAR Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)