Gestionar Productie

Pentru clientul nostru, companie multinationala prezenta in peste 40 de tari cu activitate in domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in orasul Popesti Leordeni, suntem in cautarea unui nou coleg pentru pozitia de Gestionar Productie.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Experienta in activitati de productie;
  • Experienta in coordonare constitue avantaj;
  • Cunostinte solide /experienta in utilizare SAP;
  • Cunostinte de Limba Engleza – Nivel Mediu;

Responsabilitati:

  • Realizeaza si raspunde de receptia cantitativa si calitativa a semifabricatelor necesare procesului de productie;
  • Elibereaza semifabricate pe baza fiselor de lucru sau a bonurilor de consum;
  • Inregistreaza semifabricatele receptionate in fisele de magazie si opereaza miscarile acestora;
  • Raspunde de evidenta si gestiunea semifabricatelor;
  • Organizeaza depozitarea si stocaraea bunurilor;

Program de lucru:
L-V, 08:00 – 17:00, cu flexibilitate;

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Al 13-lea salariu;
  • Bonusuri lunare bazate pe atingerea KPI-urilor;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de vacanta
  • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
  • Perioada de induction asigurata;
  • Decont Transport;
  • Cursuri/training-uri de specializare in functie de nevoi;
  • Oportunitati de promovare garantate dupa primul an de activitate;
Domeniile: Logistica Productie
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)