Inginer de Proces

Pentru clientul nostru, companie multinationala prezenta in peste 40 de tari cu activitate in domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in orasul Popesti Leordeni, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in industrie pentru pozitia de Inginer de Proces.

Cerinte :

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta pe un rol similar in cadrul unei fabrici;
  • Experienta in activitatea de desfacere si lansare in productie;
  • Cunostinte privind intocmirea calculatiei tehnice si de pret;
  • Bune abilitati de interpretare si intocmire situatii si statistici;
  • Cunostinte Limba Engleza – Nivel Mediu;

Responsabilitati:

  • Validarea noilor produse impreuna cu echipa de proiect de la HQ;
  • Elaborarea procedurilor si instrumentelor necesare implementarii de noi produse;
  • Efectuarea calculatiei tehnico-economice;
  • Adaptarea parametrilor de proces si instruirea personalului de executie in scopul optimizarii proceselor;
  • Lansarea noilor produse in fluxul tehnologic;
  • Identificarea de oportunitati de optimizare cost productie si termene de livrare;
  • Elaborarea si urmarirea planului de gestionare a clientilor;
  • Imbunatatirea permanenta a proceselor de productie;
  • Oferirea de suport pe parcursul auditurilor;

Program de lucru:
   L-V, 07:00 – 15:30, cu flexibilitate;

Beneficii:

  • Flexibilitate privind programul de lucru;
  • Bonusuri lunare bazate pe atingerea KPI-urilor;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima Vacanta;
  • Al 13-lea salariu;
  • Cursuri/training-uri de specializare in functie de nevoi;
  • Perioada de induction asigurata;
  • Decont Transport;
Domeniile: Inginerie Productie
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Studii Superioare