Inginer Proiectant

Pentru clientul nostru, companie romaneasca cu o vechime de peste 20 de ani specializata in productia de tehnologii de filtrare, climatizare si ventilatie pentru mediul industrial, dar si alte tipuri de echipamente pneumatice si hidraulice, cu sediul in Nucetu, Calarasi, suntem in cautarea unui noi coleg pentru rolul de Inginer Proiectant.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta pe un rol similar, intr-un domeniu tehnic;
  • Bune abilitati de comunicare si organizare;
  • Cunostinte limba engleza – nivel Conversational;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Cunostinte Autocad;

Responsabilitati:

  • Proiectare Autocad 2D & 3D;
  • Proiectare subansamble si echipamente SOLIDWORKS;
  • Participarea la intalniri cu clientii companiei pentru intelegerea exacta a nevoilor acestora;
  • Proiectarea echipamentelor in functie de cerintele si nevoile clientului;
  • Mentinerea legaturii cu Departamentul de Ofertare pentru intocmirea Ofertei Tehnice si Financiare;
  • Mentinerea legaturii cu Departamentele de Executie si Productie pana la finalizarea proiectului;

Program de Lucru:

  • L-V, interval 08:00 – 16:30;

Pachet de Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de Masa;
  • Autoturism de serviciu ;
  • Laptop, telefon mobil de serviciu;
  • Prime de Sarbatori;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
Domeniile: Productie
Locațiile: Bucuresti Calarasi
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)