Inside Sales Support

Agentia de recrutare Working4U isi mareste echipa!

Te consideri o persoana smart, sociabila, entuziasta si dornica de a dezvolta o cariera profesionala in domeniul Resurselor Umane? Daca da, atunci poti fi colegul de care noi avem nevoie pentru un rolul de Inside Sales Support disponibil in cadrul agentiei noastre. Tu vii cu atitudinea, implicarea si motivatia iar noi venim cu training-ul, induction-ul si know-how-ul necesar pentru performanta.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj (ex. Sales Support, Inside Sales, Call Center);
  • Bune abilitati de operare PC;
  • Permis cat. B;
  • Cunostinte Limba Engleza – Nivel Avansat;
  • Adaptabilitate usoara si capacitate dezvoltata de acumulare cunostiinte noi;
  • Lucru in echipa;

Responsabilitati:

  • Prospectarea pietei si a canalelor de recrutare pentru identificarea de potentiale lead-uri;
  • Crearea unei baze de date de prospecti si actualizarea permanenta a portofoliului de clienti;
  • Contactarea telefonica a prospectilor si prezentarea serviciilor oferite de companie;
  • Identificarea necesarului de personal dorit de client si intocmirea ofertei financiare personalizata cu suport din partea Managerului Operational;

Program de lucru:

  • L-V, interval 09:00 – 17:00;

Pachet de beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata intern;
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Bonus de performanta in functie de realizarea obiectivelor;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala in domeniul Resurselor Umane;

Daca esti interesat de acest rol si te consideri potrivit cerintelor postului asteptam cu nerabdare aplicarea ta cu un CV actualizat pentru a povesti mai multe in cadrul unei intalniri.

Domeniile: Recrutare Resurse Umane Vanzari
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii