Instalator

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top in domeniul Farma cu fabrica situata in Bucuresti, Sector 3, suntem in cautarea unui nou coleg pe postul de Instalator pentru intretinerea instalatiilor din fabrica.

Cerinte:

  • Studii tehnice profil Instalatii sau Mecanica;
  • Abilitati te interpretare a schemelor tehnice;
  • Inclinatie mecanica si dorinta de invatare;

Responsabilitati:

  • Verificarea periodica a echipamentelor si instalatiilor din fabrica, a tevilor si a tubulaturii;
  • Reglarea parametrilor/utilitatilor in functie de nevoile Departamentului de Productie;
  • Inregistrarea datelor pentru asigurarea trasabilitatii;
  • Efectuarea de revizii, reparatii si reglaje pentru instalatiile din fabrica;
  • Inlocuirea consumabilelor (filtre) conform planului de intretinere;
  • Montare, demontare si reparare componente;

Transport ASIGURAT si GRATUIT de la statiile de metrou “TIMPURI NOI” si “NICOLAE TECLU”;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de acomodare si instruire asigurata si platita dupa angajare;
  • Salariu NET: 3.000 – 3.200 lei;
  • Tichete de Masa – 630 lei / luna;
  • Spor de Noapte – 25%;
  • Ore suplimentare platite – 200% (daca este cazul);
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Decont Transport;
  • Abonament Medical Privat;
  • Asigurare de Viata;
  • Abonament BOOKSTER;

Venit mediu total NET lunar: 3.800 – 4.100 lei;

Program de Lucru:

  • 12/24 – 12/48, interval orar 06:00 – 18:00 si 18:00 – 06:00;
Domeniile: Instalatii Mentenanta Productie Tehnic
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim Scoala Profesionala
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Fara experienta Middle (2-5 ani)