Lacatus Confectii Metalice

Pentru clientul nostru, companie romaneasca specializata in productia de echipamente industriale pentru industria metalurgica si petrochimica, cu o vechime de peste 50 de ani, cu sediul in Buzau, suntem in cautare de noi colegi cu experienta pentru postul de Lacatus Mecanic.

Cerinte:

  • Minim 10 Clase finalizate;
  • Calificare Lacatus;
  • Experienta pe un post similar;
  • Cunostinte de desen tehnic;

Responsabilitati:

  • Interpretarea desenelor tehnice de executie si respectarea specificatiilor;
  • Montarea si instalarea de diverse structuri metalice conform cerintelor si instructiunilor specifice;
  • Executarea de lucrari de lacatuserie (trasare, debitare, filetare, gaurire, indoire, polizare manuala);
  • Pastrarea curateniei la locul de munca;
  • Raportarea eventualelor defectiuni sau neconformitati superiorului direct;

Program de lucru:

  • L-V, 2 schimburi, interval 07:00 – 15:30 si 15:30 – 23:00;

Pachet de beneficii:

  • Salariu NET: 3.000 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Ore suplimentare platite 175%;
  • Prime de Sarbatori;
  • Decont Transport;
  • Cazare gratuita pentru candidatii din afara orasului Buzau;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
Domeniile: Productie Tehnic
Locațiile: Buzau National Relocare
Nivelele de Studii: Minim Scoala Profesionala
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)