Lucrator Depozit

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari distribuitori de articole de papetarie si birotica din Romania, cu depozitul in Mogosoaia, suntem in cautare de noi colegi/colege pentru postul de Lucrator Depozit (Picker).

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Experienta in lucrul cu Scanner;
  • Seriozitate;

Pachet de Beneficii:

  • Castig Mediu Lunar NET – 3.300 – 3.500 lei compus din:
  • Salariu NET – 2.500 lei;
  • Bonu de performanta – 200 – 500 lei / luna;
  • Tichete de Masa – 30 lei / zi;
  • Decont Transport;

Program de Lucru:

  • L-V, 2 schimburi, interval orar 08:30 – 17:00 / 10:00 – 18:30;

Responsabilitati:

  • Receptie marfa;
  • Aranjarea produselor la raft in depozit;
  • Pregatire comenzi (Picking cu scanner);
  • Manipulare paleti cu ajutorul lizei manuale;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bucuresti Mogosoaia
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)