Manipulant Marfa

Pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in distributia de materiale de constructii si sisteme de drenare cu depozitul in zona Ciorogarla (A1, km. 13), suntem in cautarea unui nou coleg pe postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Experienta pe un post similar;
  • Rezistenta la efort fizic;

Responsabilitati:

  • Receptionarea si descarcarea marfurilor;
  • Depozitarea corespunzatoare a produselor;
  • Pregatirea comenzilor pentru expediere;
  • Montarea produselor dezasamblate;

Program de Lucru:

  • L-V, interval 07:30 – 16:30;

Transport ASIGURAT si GRATUIT din Bucuresti, de la statia de metrou „PACII”

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu NET: 3.000 lei compus din 2.700 lei salariu de baza + 300 lei prima de prezenta;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Ore suplimentare platite dublu (daca este cazul);
  • Dupa 3 luni:
  • Bonus de Performanta: 50 – 400 lei / luna;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bucuresti Ciorogarla
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)