Manipulant Marfa

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari distribuitori de marfuri voluminoase din Romania, cu depozitul in Timisoara, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:

  • 8 clase finalizate;
  • Seriozitate;
  • Fara cazier judiciar;

Castig mediu lunar net 2.700 – 2.900 lei compus din:

  • Salariu NET: 2.200 lei;
  • Tichete de Masa: 300 lei / luna;
  • Spor de mobilitate: 200 lei / luna;
  • Spor ore suplimentare 75%
  • Tips;
  • Posibilitatea achizitionarii mesei de pranz la tarif preferential;
  • Decont transport
  • Prime de sarbatori

Program de Lucru:

  • 12/36, interval 08:00 – 20:00;

Responsabilitati:

  • Livrarea marfurilor pe ruta alocata alaturi de Sofer;
  • Contactarea clientilor pentru a le transmite ora livrarii;
  • Descarcarea si predarea produselor catre clienti;
  • Pastrarea in bune conditii a produselor livrate;
Domeniile: Depozit Logistica
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)