Manipulant Marfa

Pentru clientul nostru, una dintre cele mai mari tipografii de etichete din Romania cu sediul situat in Pantelimon, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:

  • Minim 8 clase finalizate;
  • Disponibilitate pentru efort fizic;
  • Seriozitate si implicare;

Responsabilitati:

  • Receptie marfa;
  • Depozitarea corespunzatoare a produselor;
  • Pregatirea paletilor pentru livrare;
  • Etichetare produse;
  • Program de Lucru: L-V, 2 schimburi, interval orar 06:00 – 14:00 si 14:00 – 22:00;

Castig Mediu Lunar NET 3.400 lei, compus din:

  • Salariu NET: 2.800 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Spor ore suplimentare: 100% (daca este cazul);
  • Cursuri de calificare ca Stivuitorist – Gratuite;
  • Prime de Sarbatori;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata dupa angajare;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bucuresti Pantelimon
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Fara experienta Middle (2-5 ani)