Manipulant Marfa

Pentru clientul nostru, companie romaneasca specializata in productia si distributia de elemente de fixare cu sediul in Jilava, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in depozit pentru postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:

  • 10 Clase finalizate;
  • Experienta de lucru intr-un depozit;
  • Rezistenta la efort fizic sustinut;

Responsabilitati:

  • Receptionarea si depozitarea corespunzatoare a marfurilor;
  • Pregatirea produselor pentru livrare conform listelor de picking sau a facturilor;
  • Incarcarea masinilor de distributie si descarcarea marfurilor de la furnizori;
  • Participarea periodica la inventar;

Program de lucru:

  • L-V, 08:00 – 17:00;

Pachet de beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu NET: 3.000 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Ore suplimentare platite dublu (daca este cazul);
  • Decont transport in comun sau combustibil pentru masina personala;
  • Prime de Sarbatori;
  • Abonament medical privat;
  • Oportunitati de avansare;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bucuresti Jilava
Nivelele de Studii: Minim 10 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)