Mecanic Mentenanta Industriala

Pentru clientul nostru, companie europeana de top specializata in productia de ambalaje din materiale sustenabile cu fabrica situata in Buftea, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta in mentenanta de echipamente industriale pentru postul de Mecanic Mentenanta.

Cerinte:

  • Studii tehnice profil Mecanic sau curs de calificare absolvit;
  • Experienta pe un post similar de Mecanic Mentenanta in cadrul unei fabrici;
  • Seriozitate si deschidere la acumularea de noi cunostinte;

Responsabilitati:

  • Efectuarea reviziilor periodice conform planului de mentenanta preventiva pentru echipamentele din fabrica (ex. masini extrudare, sudare, imprimare, etc.);
  • Diagnosticarea defectiunilor aparute si remedierea acestora;
  • Inlocuirea consumabilelor (ulei, filtre, componente mecanice, etc.);
  • Ajustarea componentelor in functie de formatul produselor;
  • Intocmirea raportului de mentenanta la final de program;

Program de Lucru:

  • L-V, 2 schimburi, 07:00 – 15:00 / 12:00 – 20:00;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 4.600 lei;
  • Bonus lunar de performanta: 900 – 1000 lei / luna;
  • Tichete de Masa – 420 lei / luna;
  • Ore suplimentare platite dublu;
  • Asigurare medicala privata;
  • Decont transport in comun sau combustibil;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
  • Mediu de lucru modern si placut;

Venit mediu total NET lunar: 5.900 – 6.200 lei;

Domeniile: Mentenanta Productie Tehnic
Locațiile: Bucuresti Buftea
Nivelele de Studii: Calificat Minim Scoala Profesionala
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)