Mecanic Mentenanta/ Reglor

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top in domeniul Farma cu punct de lucru in Bucuresti, Sector 3, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Mecanic Masini si Utilaje/Reglor.

Cerinte:
• Studii tehnice profil Mecanic sau curs de calificare absolvit;
• Experienta pe un post similar;
• Disponibilitate la un program de lucru in schimburi;

Responsabilitati:
• Efectuarea reviziilor periodice pentru echipamentele din fabrica conform planului de mentenanta preventiva;
• Interventii corective in cazul aparitiei de defectiuni mecanice;
• Supravegherea masinilor de productie din sectie;
• Efectuarea de reglaje mecanice in functie de formatul produselor;
• Completarea raportului de activitate la final de tura;
• Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb in cazul in care sunt folosite in interventii;

Transport ASIGURAT si GRATUIT de la statiile de metrou “TIMPURI NOI” si “NICOLAE TECLU”;

Pachet de Beneficii:
• Contract de Munca Nedeterminat;
• Perioada de acomodare asigurata si platita dupa angajare;
• Salariu NET: 3.500 – 4.000 lei;
• Tichete de Masa – 630 lei / luna;
• Spor de Noapte – 25%;
• Ore suplimentare platite – 200% (cand este cazul);
• Prime de Sarbatori;
• Prima de Vacanta;
• Decont Transport;
• Abonament Medical Privat;
• Asigurare de Viata;
• Abonament BOOKSTER;

Venit mediu total NET lunar: 4300 – 4800 lei;

Program de Lucru:
• L-V, 3 schimburi, 06:15 – 14:15 / 14:15 – 22:15 / 22:15 – 06:15;

Domeniile: Mentenanta Productie Tehnic
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim Scoala Profesionala
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)