Mecanic Mentenanta

Pentru clientul nostru, companie romaneasca de top, prezenta de peste 18 ani pe piata, specializata in productia si distributia de produse farmaceutice si parafarmaceutice, cu sediul situat in Voluntari, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Mecanic Mentenanta.

Cerinte:

  • Studii de specialitate (Scoala Profesionala profil Mecanic sau Curs de Calificare)
  • Experienta in mentenanta industriala indiferent de domeniu;
  • Seriozitate si atentie la detalii;

Responsabilitati:

  • Efectuarea reviziilor periodice a echipamentelor conform planului de mentenanta preventiva;
  • Asigurarea de asistenta tehnica si interventii corective;
  • Reglarea si recalibrarea masinilor cand este cazul;
  • Participarea la curatarea instalatiilor si componentelor aflate in contact cu materia prima;
  • Intocmirea raportului de activitate la final de tura;
  • Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb;

Program de lucru:

  • L-V, 2 schimburi, interval 07:00 – 15:30 / 13:00 – 21:15;

Transport ASIGURAT si GRATUIT din Bucuresti, zonele “TITAN”, “OBOR” is “PIATA VICTORIEI”

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata si platita dupa angajare;
  • Salariu NET: 3.500 lei
  • Spor ore suplimentare daca este cazul;
  • Prime de Sarbatori;
Domeniile: Farmaceutic Productie
Locațiile: Afumati Bucuresti Voluntari
Nivelele de Studii: Minim Scoala Profesionala
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)