Montator Necalificat

Pentru clientul nostru, companie romaneasca specializata in montarea de cantare industriale cu sediul in Varteju, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu minime cunostinte tehnice pentru postul de Montator.

Cerinte:

  • Minim 8 clase finalizate;
  • Cunostinte de baza privind utilizarea uneltelor specifice pentru montaj (bormasina, rotopercutor, multimetru, polizor, etc.);
  • Permis cat. B;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Dorinta de invatare;
  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Intelegerea specificatiilor tehnice ale produselor;
  • Montarea si calibrarea cantarelor la sediul clientului;
  • Instruirea clientului privind utilizarea cantarelor;
  • Asigurarea mentenantei in perioada de garantie;

Program de lucru:

  • L-V, 07:30 – 16:00 – programul poate varia in functie de lucrari;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 3.000 – 3.500 lei;
  • Tichete de Masa: 30 lei/zi;
  • Diurna: 50 lei/zi;
  • Bonus deplasari: 100 lei/zi;
  • Cazare + 3 mese asigurate in timpul deplasarilor in tara;
  • Bonus de performanta;
  • Prime de Sarbatori;
  • Majorari salariale periodice in functie de rezultate;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata si platita dupa angajare;
Domeniile: Constructii Tehnic
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)