Operator Call-Center

Pentru clientul nostru, companie multinationala, furnizor de servicii financiare in domeniul Retail, cu sediul situat in Bucuresti, zona „UNIVERSITATE” suntem in cautare de noi colegi cu sau fara experienta pentru postul de Operator Call-Center.

Cerinte:

  • Minim 10 Clase finalizate;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte de operare PC si EXCEL;

Responsabilitati:

  • Oferirea de informatii potentialilor clienti privind serviciile oferite de companie;
  • Contactarea clientilor pentru remindere privind termenele de plata;
  • Contactarea clientilor pentru feed-back si survey-uri;

Program de Lucru:

  • On-site, L-V, interval 09:00 – 18:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu NET: 3.000 lei;
  • Tichete de Masa: 20 lei / zi (cu majorare la plafonul maxim legal in 2024);
  • Abonament Medical Business MEDLIFE;
  • Perioada de training si induction asigurata dupa angajare;
  • Cursuri si traininguri de specializare gratuite;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru placut, echipa tanara si motivata;
Domeniile: Call-Center/BPO Financiar
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii