Operator Date Industria Agroalimentara

Pentru clientul nostru, companie romaneasca de renume, certificata international in controlul si inspectia de produse in diverse domenii de activitate, cu sedii pe intreg teritoriul tarii, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Operator Date Industria Agroalimentara la sediul central din Sector 1, Bucuresti.

Cerinte:

  • Studii superioare in Agronomie sau Produse Alimentare finalizate;
  • Cunostinte Limba Engleza – nivel mediu;
  • Permis cat. B reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Gestionarea documentatiei aferente contractelor de Evaluare/Inspectie in domeniul Agroalimentar;
  • Introducerea de informatii relevante in baza de date (date client, contract, facturi, rezultate evaluari/inspectii, etc.)
  • Intocmirea de rapoarte relevante in baza informatiilor procesate;

Program de lucru:

  • On-site, L-J – interval 08:00 – 16:30, V – interval 08:00 – 14:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata ulterior angajarii;
  • Tichete de Masa;
  • Bonusuri de performanta;
  • Spor de vechime;
  • Masina de serviciu pentru deplasari in interes de serviciu sau decont integral combustibil pentru deplasarile cu auto personal;
  • Transport asigurat si/sau decontat pentru persoanele care nu detin permis de conducere;
  • Cursuri de instruire si dezvoltare;

Domeniile: Agricultura Customer support - Client service Secretariat - Administrativ
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)