Operator Depozit

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top la nivel European specializata in producerea de capsule pentru medicamente cu fabrica situata in Bucuresti, Sector 1, Sos. Chitilei, suntem in cautare de noi colegi pentru pozitia de Operator Depozit/Picker.

Cerinte:

  • Minim 8 clase finalizate;
  • Experienta pe un post similar;
  • Atentie la detalii;
  • Seriozitate;
  • Disponibilitate pentru efort fizic;

Responsabilitati:

  • Preluarea si ambalarea produselor finite;
  • Printare etichete si etichetare baxuri;
  • Depozitarea marfurilor in zona alocata;
  • Pregatirea comenzilor pentru expediere;
  • Raportarea eventualelor neconformitati identificate;

Program de Lucru:

  • Ture de 12h, interval 08:00 – 20:00 si 20:00 – 08:00;
  • Transport ASIGURAT si GRATUIT din zona Sector 1, Bucurestii Noi, de la statia de metrou „1 MAI” si din Ploiesti, Gara de Vest;

Castig Mediu Lunar NET 4.000 – 4.500 lei, compus din:

  • Salariu NET – 3.050 lei;
  • Tichete de Masa – 630 lei / luna;
  • Spor de noapte 25%;
  • Asigurare Medicala Privata;
  • Asigurare de Viata;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Majorari salariale anuale in functie de rezultate (cel putin cu rata inflatiei);
  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata si platita dupa angajare;

Domeniile: Depozit Farmaceutic Productie
Locațiile: Bucuresti Chitila Ploiesti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)