Operator Facturare

Pentru clientul nostru, companie multinationala prezenta in peste 40 de tari cu activitate in domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in orasul Popesti Leordeni, suntem in cautarea unui nou coleg pentru pozitia de Operator Facturare.

Cerințe:
Studii medii finalizate (preferabil studii economice);
Experienta contabilitate primara;
Bune cunostinte de operare PC;
Engleza la nivel mediu;
Atentie la detalii si dorinta de invatare.

Responsabilități:
Emitere si verificare facturi;
Urmarire creante;
Actualizare informatii clienti;
Inregistrarea receptiilor in baza informatiilor primite din partea Departamentului de Logistica;
Completarea de documente administrative (Contracte de Munca, Fise de Prezenta, Pontaje, etc.);
Mentinerea legaturii cu partenerii companiei (clienti, furnizori, clinica medicala, etc.).

Program de lucru :
L-V : 08:00-17:00 cu flexibilitate

Beneficii:
Contract de munca nedeterminat;
Perioada de training si induction asigurata;
Bonus lunar de performanta;
Tichete de Masa;
Prime de Sarbatori;
Prime de Vacanta;
Al 13-lea salariu;
Decont transport;
Oportunitati de invatare si dezvoltare;

Domeniile: Financiar
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii