Operator Facturare

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanti producatori si distribuitori de nuci, seminte si fructe uscate din Romania cu sediul situat in Clinceni, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in facturare si cunostinte de contabilitate primara pentru postul de Operator Facturare.

Cerinte:

  • Studii medii profil economic finalizate;
  • Experienta pe un rol similar;
  • Cunostinte de contabilitate primara;
  • Bune abilitati de operare PC;
  • Atentie la detalii;

Responsabilitati:

  • Intocmirea facturilor conform comenzilor de marfa primite;
  • Intocmirea si inregistrarea avizelor de livrare si a bonurilor de consum;
  • Generarea de rapoarte privind stocurile si gestiunea marfurilor;
  • Trimitere NIR-uri catre departamentele vizate;
  • Arhivarea documentelor prelucrate;
  • Participarea periodica la inventar;

Transport ASIGURAT si GRATUIT de la „Piata Gorjului”

Beneficii:

  • Salariu NET: 4.500 lei;
  • Bonus lunar de performanta: 500 lei;
  • Ore suplimentare platite (daca este cazul);
  • Sarbatori legale libere;
  • Mediu de lucru si echipament modern;
  • Colectiv placut;
Domeniile: Contabilitate Logistica
Locațiile: Bucuresti Clinceni
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii