Operator Liza Electrica

Pentru clientul nostru, companie multinationala lider in servicii de logistica cu depozitul situat la KM 23, Bolintin Deal, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Operator Liza Electrica.

Cerinte:

  • 8 clase finalizate;
  • Experienta intr-un depozit;
  • Experienta operare liza electrica
  • Experinta picking cu scanner reprezinta avantaj
  • Seriozitate;

Responsabilitati:

  • Manipulare paleti marfa cu liza electrica (marfa vine deja paletizata);
  • Pregatire comenzi, incarcare / descarcare marfa;

Program de Lucru:

  • L-V, 2 schimburi, 07:00 – 16:00 / 14:00 – 23:00;

Transport asigurat si gratuit din:

  • Bucuresti – de la statia de metrou „PACII”
  • Mihailesti-Draganescu-Buturugeni-Zorile-Ogrezeni
  • Costestii din Deal-Matasaru-Potlogi
  • Sabareni-Joita-Bacu
  • Buturugeni-Zorile-Gradinari-Tantava-Mihai Voda-Bolintin Deal

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu NET: 2.800 lei;
  • Tichete de Masa: 420 lei / luna;
  • Bonus luna de performanta: 280 – 560 lei;
  • Spor ore suplimentare: 75%;
  • Asigurare Medicala Privata;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bolintin Deal Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)