Operator Productie

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top specializata in productia de tubulatura pentru sisteme de ventilatii cu fabrica situata in Stefanestii de Jos, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu/fara experienta insa cu inclinatie tehnica pentru postul de Operator Productie.

Cerinte:

  • Minim 8 clase finalizate;
  • Minime cunostinte tehnice privind utilizarea uneltelor de baza (ciocan, polizor, foarfeca pentru tabla, etc.);
  • Dorinta de invatare;
  • Rezistenta fizica;

Responsabilitati:

  • Alimentarea masinilor de productie cu materie prima;
  • Operarea masinilor din sectie in scopul obtinerii produsului dorit (masini de formare, modelare, taiere, lipire, sudura in puncte, etc.);
  • Depozitare produs finit;
  • Pastrarea curateniei in zona de lucru alocata;

Program de lucru:

  • L-V, 2 schimburi, interval 07:00 – 16:00 / 12:00 – 22:00;

Transport ASIGURAT si GRATUIT din Bucuresti din zonele „PIATA UNIRII”, „OBOR”, „PANTELIMON” si din zonele Dascalu, Gradistea si Fierbinti;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET – 3.300 lei;
  • Tichete de Masa – 420 lei / luna;
  • Renegocierea salariului de baza dupa primele 3 luni, in functie de cunostintele acumulate;
  • Prima de integrare/implicare in perioada de invatare;
  • Spor de fidelitate;
  • Zile de concediu extra in functie de vechimea in munca;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima zi de nastere;
  • Asigurare medicala privata;
  • Echipament de lucru modern;
  • Perioada de instruire asigurata;
  • Mediu de lucru curat, hala moderna si climatizata;
  • Contract de Munca Nedeterminat;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Domeniile: Productie
Locațiile: Bucuresti Stefanestii de Jos
Nivelele de Studii: Minim 8 clase