Picker

Pentru clientul nostru, companie de top in domeniul logisticii de marfuri generale si componente auto, cu sediul situat in zona Ciorogarla (A1, km 13), suntem in cautare de noi colegi cu experienta pentru postul de Picker.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Experienta pe un post similar;
  • Experienta in utilizarea scanner-ului;
  • Cunostinte de baza operare PC (introducere date EXCEL);

Responsabilitati:

  • Receptie, descarcare si depozitare marfa;
  • Pregatirea paletilor pentru expedierea marfurilor;
  • Asigurarea corectitudinii stocurilor si documentatiei de livrare;

Program de Lucru:

  • L-V, 1 schimb, interval 17:30 – 02:00;

Transport ASIGURAT si GRATUIT de la statia de metrou „PACII”;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 2.600 lei;
  • Tichete de Masa: 735 lei / luna;
  • Spor de Noapte: 25%;
  • Perioada de instruire asigurata;
  • Contract de munca nedeterminat;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bucuresti Ciorogarla
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)