Manipulant Marfa

Pentru clientul nostru, companie multinationala prezenta in peste 40 de tari cu activitate in domeniul productiei de componente auto, cu fabrica situata in Sector 4, Bucuresti, suntem in cautare de noi colegi cu experienta in depozit pentru postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Experienta pe un post similar;
  • Cunostinte de baza operare PC (introducere date EXCEL);

Responsabilitati:

  • Preluarea si depozitarea produselor finite;
  • Receptie, descarcare si depozitare materii prime;
  • Pregatirea paletilor pentru expedierea marfurilor;
  • Asigurarea corectitudinii stocurilor si documentatiei de livrare;
  • Raportarea eventualelor neconformitati identificate;

Program de Lucru:

  • L-V, 3 schimburi, interval 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 06:00;

Pachet de Beneficii:

  • Calificare ISCIR asigurata de catre angajator;
  • Salariu NET: 2.700 lei;
  • Tichete de Masa: 500 lei / luna cu majorare la 630 lei / luna in Octombrie;
  • Bonus de productivitate: apx. 150 lei / luna;
  • Spor de Noapte – 25%;
  • Al 13-lea salariu;
  • Decont Transport in comun;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de Vacanta;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata dupa angajare;
  • 22 zile de concediu / an;
  • Mediu de lucru placut, intr-o fabrica cu dotari moderne;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase