Manipulant Marfa

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari distribuitori de hrana pentru animale de companie din zona de centru si est a Europei, cu depozitul situat in Mogosoaia, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta pentru postul de Manipulant Marfa.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Disponibilitate la efort fizic;
  • Seriozitate si dorinta de invatare;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 2.600 lei prima luna, apoi 2.900 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Decont transport;
  • Perioada de instruire platita dupa angajare;
  • Mediu de lucru placut intr-un depozit modern;
  • Contract de Munca Nedeterminat;

Transport ASIGURAT si GRATUIT din Bucuresti, de la statia de metrou „STRAULESTI” si din orasul Ploiesti;

Program de Lucru:

  • L-V, 2 schimburi, interval orar 08:00 – 17:00 / 11:00 – 20:00;

Responsabilitati:

  • Receptionare marfa si aranjare produse la raft in depozit;
  • Pregatire comenzi cu scanner;
  • Infoliere si etichetare paleti pentru expediere;

Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bucuresti Mogosoaia Ploiesti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)