Sales Support

Pentru clientul nostru, unul dintre principalii jucatori pe piata de Distributie FMCG din Romania, cu o puternica retea de import si distributie si un portofoliu format din peste 50 de producatori internationali, suntem in cautarea unui nou coleg cu foarte bune cunostinte de EXCEL pentru rolul de Sales Support care sa se alature echipei de la sediul din Dragomiresti-Vale, Ilfov.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta pe un rol similar;
  • Cunostinte Microsoft EXCEL la un nivel avansat (reprezinta un avantaj cunostinte privind cuburi OLAP);
  • Atentie la detalii;
  • Dorinta de invatare si dezvoltare profesionala;

Responsabilitati:

  • Oferirea de suport administrativ Diviziei de Sales catre clienti din domeniul HoReCa;
  • Asigurarea fluxului informational dintre Management, departamente interne si clienti;
  • Elaborarea de rapoarte/informari si redactare documente (contracte, oferte, promotii, etc.);
  • Pregatirea, actualizarea si centralizarea ofertelor pentru canalele de vanzare ale companiei;
  • Asigurarea trasabilitatii documentatiei apartinand de Departamentul de Vanzari;
  • Preluarea ocazionala a comenzilor telefonice din partea clientilor existenti;

Program de Lucru:

  • On-site, L-V, interval 08:00 – 17:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si inductuon asigurata;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de Masa;
  • Abonament Medical Privat;
  • Transport asigurat si gratuit din Bucuresti;
  • Oportunitati reale de dezvoltare profesionala si avansare in cariera;
Domeniile: Secretariat - Administrativ Vanzari
Locațiile: Bucuresti Dragomiresti-Vale
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii