Sales Support

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top in domeniul Logisticii si Transporturilor, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in vanzari B2B pentru pozitia de Sales Support in cadrul echipei din Oradea.

Cerinte:

  • Studii Medii finalizate;
  • Experienta in Vanzari (preferabil vanzare servicii B2B);
  • Reprezinta un avantaj experienta in vazarea de Servicii Logistice;
  • Cunostinte Limba Engleza – nivel conversational;
  • Bune abilitati de operare PC;
  • Permis cat. B;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;

Responsabilitati:

  • Gestionarea activitatii administrative de Vanzare – intocmire oferte, consultanta post-vanzare, intocmire rapoarte, gestionare reclamatii, urmarire si recuperare creante, actualizare date clienti etc.
  • Participarea alaturi de echipa de vanzari la intalniri cu potentiali clienti;
  • Prospectare piata si monitorizare competitie;
  • Identificare si contactare persoane de decizie;
  • Extindere portofoliu clienti;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Pachet salarial extrem de atractiv;
  • Bonus lunar pentru atingere KPI-uri;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Zile de concediu extra in functie de vechimea in cadrul companiei;
  • Autoturism de serviciu full-time;
  • Program de lucru flexibil;
  • Perioada de training si induction asigurata;
  • Oportunitati reale de promovare in cadrul companiei in cadrul Departamentului de Vanzari;
Domeniile: Logistica Vanzari
Locațiile: Oradea
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii