Sef Tura Productie Farma

Pentru clientul nostru, companie romaneasca de top, prezenta de peste 18 ani pe piata, specializata in productia si distributia de produse farmaceutice si parafarmaceutice, cu sediul situat in Voluntari, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta pe pozitia de Sef de Tura.

Cerinte:

  • Studii Superioare in domeniile: Chimie, Biochimie, Farmacie, sau alte domenii conexe;
  • Experienta pe un post similar minim 1 an intr-un domeniu conex (Farma, Alimentar, Chimic, etc.);
  • Bune abilitati de planificare si coordonare;

Responsabilitati:

  • Coordonarea Operatorilor de Productie si Ambalatorilor din subordine;
  • Planificarea si supervizarea operatiunilor de preparare, formare si ambalare;
  • Respectarea prevederilor GMP;
  • Mentinerea legaturii cu Departamentul de Calitate pentru remedierea eventualelor neconformitati;

Program de lucru:

  • L-V, 2 schimburi, interval 07:00 – 15:30 / 13:00 – 21:15;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Perioada de training si induction asigurata si platita dupa angajare;
  • Tichete de Masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Transport asigurat si gratuit din Bucuresti, zonele “TITAN”, “OBOR” si “PIATA VICTORIEI”
  • Oportunitati de promovare in cadrul companiei;
Domeniile: Chimie - Petrochimie Farmaceutic Productie
Locațiile: Afumati Bucuresti Voluntari
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)