Sofer Cat. B Distributie Nationala

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari distribuitori de articole de papetarie si birotica din Romania, cu depozitul in Mogosoaia, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in Distributie pentru postul de Sofer Distributie Cat. B pentru curse nationale.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Experienta in Distributie minim 2 ani;
  • Disponibilitate la deplasari in toata tara;
  • Seriozitate si punctualitate;

Pachet de Beneficii:

  • Castig Mediu Lunar NET – 4.800 – 5.000 lei compus din:
  • Salariu NET – 3.500 lei;
  • Spor de mobilitate – 500 lei / luna;
  • Tichete de Masa – 30 lei / zi;
  • Diurna – 50 lei / zi;
  • Masina de serviciu full-time;
  • Cazare asigurata in cazul deplasarilor de mai multe zile;

Program de Lucru:

  • L-V;

Responsabilitati:

  • Preluarea marfurilor si organizarea lor conform ordinii livrarilor;
  • Livrarea in bune conditii a marfurilor catre clientii companiei, in principal in zona Moldovei, dar si in zona de sud a tarii (Calarasi, Giurgiu, Dolj, etc.);
  • Preluarea documentelor aferente livrarii;
  • Mentinerea in bune conditii a autovehiculului de serviciu;
Domeniile: Distributie Soferi
Locațiile: Bucuresti Mogosoaia
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)