Sofer Distributie Cat. B

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari distribuitori de articole de papetarie si birotica din Romania, cu depozitul in Mogosoaia, suntem in cautare de noi colegi cu experienta pe postul de Sofer Distributie cat. B.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Experienta in Distributie;
  • Seriozitate si punctualitate;

Pachet de Beneficii:

  • Castig Mediu Lunar NET – 3.500 – 3.600 lei compus din:
  • Salariu NET – 2.950 lei;
  • Tichete de Masa – 600 lei / luna;
  • Masina de serviciu full-time;

Program de Lucru:

  • L-V, interval orar 08:30 – 17:00, fara ore suplimentare;

Responsabilitati:

  • Preluarea marfurilor si organizarea lor conform ordinii livrarilor pe ziua respectiva;
  • Livrarea in bune conditii a marfurilor catre clientii companiei;
  • Preluarea documentelor aferente livrarii;
  • Mentinerea in bune conditii a autovehiculului de serviciu;
Domeniile: Distributie
Locațiile: Bucuresti Mogosoaia
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)