Sofer Distributie Cat. B

Pentru clientul nostru, companie romaneasca de top specializata in distributia de role industriale de hartie si alte articole de papetarie cu depozitul situat in Sector 3, Bucuresti, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in distributie pentru postul de Sofer Distributie (Cat. B).

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Experienta pe un post similar in cadrul unei companii de distributie;
  • Disponibilitate la efort fizic (cand este cazul);

Responsabilitati:

  • Livrarea si predarea marfurilor catre clientii companiei;
  • Preluarea documentelor aferente livrarii;
  • Descarcarea directa a marfurilor (daca este cazul – masina este dotata cu lift si liza);
  • Mentinerea in bune conditii a autoturismului de serviciu;

Program de lucru:

  • L-V, interval 08:30 – 17:30;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 3.800 lei primele 3 luni / 4.000 lei din a patra luna;
  • Spor ore suplimentare: 75% (daca este cazul);
  • Tichete de Masa: 200 lei / luna dupa primele 3 luni de activitate;
  • Prime de Sarbatori;
  • Masina de serviciu la dispozitie full-time;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
Domeniile: Distributie
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase