Sofer Distributie Cat. B

Pentru clientul nostru, companie romaneasca specializata in productia si distributia de elemente de fixare cu sediul in Jilava, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in distributie pentru postul de Sofer Distributie cat. B.

Cerinte:

  • 10 Clase finalizate;
  • Experienta in distributie;
  • Disponibilitate pentru deplasari in tara;

Responsabilitati:

  • Primirea listei de livrari pentru ziua in curs si supervizarea incarcarii marfurilor in functie de ordinea livrarilor;
  • Transportul marfurilor in conformitate cu traseul stabilit;
  • Descarcarea si predarea marfurilor catre client;
  • Preluarea documentelor de livrare si, daca este cazul, incasarea contravalorii marfurilor;
  • Predarea documentelor si sumelor incasate la final de zi;
  • Mentinerea autovehiculului de serviciu in bune conditii de functionare;

Program de lucru:

  • L-V, 08:00 – 17:00, 2 zile livrari in Bucuresti / 3 zile livrari in tara;

Pachet de beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu NET: 3.500 lei;
  • Tichete de Masa: 630 lei / luna;
  • Bonus de performanta pentru cursele pe distante mari: 200 – 500 lei / luna;
  • Card al companiei pentru masa de pranz;
  • Decont transport in comun sau combustibil pentru masina personala;
  • Prime de Sarbatori;
  • Abonament medical privat;
  • Oportunitati de avansare;
Domeniile: Distributie Soferi
Locațiile: Bucuresti Jilava
Nivelele de Studii: Minim 10 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Middle (2-5 ani)